בס"ד

הלוגו של סוכנות הביטוח נגה

 

איור של גלולה עם כיתוב: תרופות בהתאמה אישית

סוכן הביטוח יצחק יעקב

C.L.U

פתרונות ביטוח בהתאמה אישית

 

 עזרא 11, בני ברק 51123 משרד: 074-7015070  נייד: 054-4433244  פקס: 03-6500549    yakov.insurance@gmail.com 

 
 
   דף הבית

 על הסוכנות

 צרו קשר
     
   

על אודות סוכנות "נוגה"

 

 אבחון מהיר

 תרופות בהתאמה

 בריאות

 סיעוד

  מחלות קשות  

 נסיעות לחו"ל

 אובדן כושר עבודה

 ביטוח חיים

 

 

סו"ב יצחק יעקב, מייסד ובעלים של נוגה סוכנות לביטוחסוכנות הביטוח "נוגה" נוסדה בשנת 2000 על ידי סו"ב יצחק יעקב, בעל תואר אקדמי בביטוח, Chartered Life Underwriter) CLU), שמשמעו בעברית "חתם מוסמך לביטוח חיים".

 

יצחק יעקב, החל את פעילותו בתחום הביטוח לאחר 8 שנות עבודה בעולם הבנקאות.

 

 

סוכנות הביטוח "נוגה" מתמחה בהתאמה של פתרונות ביטוח לאנשים פרטיים וחברי ארגונים ביניהם עמותת בוגרי בנק לאומי תוך בירור יסודי של צרכי הלקוח והתאמה אופטימאלית של פתרונות הביטוח לשיקולו של הלקוח לאחר הצגת פתרונות ההגנה הביטוחית למכלול הסיכונים האפשריים.

 

המיקוד של סוכנות "נוגה" הוא בעיקר על הסיכונים הקטסטרופליים. קרי, סיכונים שהם קשים לכיסוי הפרטי של האדם. אלו הם הסיכונים שלא ניתן להתמודד מולם מבחינה כלכלית ללא תמיכה וגיבוי של כיסוי ביטוחי הולם.

 

ההתמחות של סוכנות "נוגה" היא בהתאמה אישית של פתרונות ביטוח בתחום הסיעוד והבריאות ברמת שרות מקצועיות גבוהה ביותר במיקוד לצרכים האישיים הלקוח.

 

סקירת הסיכונים נעשית ברמת המשפחה והפרט לצורך התאמה אינדיבידואלית של חבילת פתרונות ביטוח על מנת לתחום ולגדר סיכונים קטסטרופליים שעלות ההתמודדות הכלכלית עמם עשויה להגיע לכדי עשרות אלפי שקלים בחודש למשך שנים.

 

בנוסף לפתרונות ביטוח שנועדו לממן את עלות סיכוני הקטסטרופה, סוכנות "נוגה" מספקת גם פתרונות ביטוח לפרוצדורות שעוקפות את משך ההמתנה הנדרש לצרכני הרפואה הציבורית ובכך מאפשרת הצלת חיים באמצעות כיסוי ביטוחי לאבחון רפואי מהיר ואפשרויות לקבל בדיקות אבחנתיות כגוןMRI   (Magnetic Resonance Imaging - בדיקת  דימות בתהודה מגנטית) ו PET/CT (בדיקה מתקדמת שמשלבת בתוכה בדיקת CT ובדיקת PET המשמשת בעיקר לאבחון גידולים סרטניים) ללא צורך להמתין במשך תקופה ארוכה של חודשים רבים, כפי שנדרש לא פעם מצרכני הרפואה הציבורית.

 

ההתאמה של פתרונות הביטוח נעשית מתוך מגוון המוצרים הקיימים בשוק הביטוח הישראלי בתחום ביטוחי הבריאות, הסיעוד, מחלות קשות ואובדן כושר עבודה.  

 

התוצאה היא קבלת המוצר הביטוחי הטוב והמתאים ביותר ללקוח במחיר סביר מתוך שלל מוצרי הביטוח המוצעים על ידי חברות הביטוח השונות בתנאים ובמחירי ביטוח משתנים לפי תוכנית הביטוח, גיל המבוטח וחברת הביטוח.

 

התאמת פתרונות הביטוח באמצעות סוכנות "נוגה" מתייחסת גם לגילו של המבוטח, כאשר נכון להיום, קיימת אפשרות  להתקבל לביטוח באמצעות תוכניות מסוימות גם למי שכבר הגיע לגבורות (גיל 80) ובחלק מהמקרים אפילו למי שהגיע לגיל 85 (בכפוף לחתימת המבוטח על הצהרת בריאות) וזאת כאשר הנטייה הרווחת בקרב חברות הביטוח היא להגביל את גיל הכניסה של המבוטחים במרבית תוכניות הביטוח בסביבות גיל 70.

 

 
ביטוח

 

כל הזכויות שמורות