בס"ד

הלוגו של סוכנות הביטוח נגה

 

איור של גלולה עם כיתוב: תרופות בהתאמה אישית

סוכן הביטוח יצחק יעקב

C.L.U

פתרונות ביטוח בהתאמה אישית

 

 עזרא 11, בני ברק 51123 משרד: 074-7015070  נייד: 054-4433244  פקס: 03-6500549   yakov.insurance@gmail.com 

 
 
   דף הבית

 על הסוכנות

 צרו קשר
     
   

אבחון מהיר

 

 אבחון מהיר

 תרופות בהתאמה

 בריאות

 סיעוד

 מחלות קשות  

 נסיעות לחו"ל

 אובדן כושר עבודה

 ביטוח חיים

להתאים ביטוח לאיתור המחלה

 

 

איור פוליסה לביטוח אבחון מהיראבחון מהיר מסלול ישיר ועוקף לאבחון שאינו קיים ברפואה הציבורית – ביטוח זה מהווה "כביש שש" של הרפואה לאבחון בעיות רפואיות.

 

כיסוי ביטוחי זה מקנה מענה מהיר יעייל ומקצועי באבחון בעיה רפואית. זהו למעשה כביש עוקף רפואה ציבורית. ניתן לקבל תור בזמינות גבוהה עם כלים טכנולוגיים המתקדמים ביותר לצורך אבחון מהיר של המצב הרפואי של המבוטח.

 

לדוגמא, אדם שסובל מכאבים באזור הבטן והחזה מגיע לרופא משפחה בקופת חולים שבמקרה הטוב מפנה אותו לרופא מקצועי רלוונטי שאמור לשלוח אותו לבדיקות ו/או לצילומים (הרופאים מונעים גם משיקולים כלכליים לעניין ההוצאות שהם משיתים על קופת החולים-המעסיק שלהם) והמטופל נדרש להמתין עד לקבלת התשובות במשך זמן לא מבוטל העשוי להגיע לכדי שבועות. גורם הזמן עשוי להתגלות כנתון קריטי באותם מקרים בהם נדרש אבחון מהיר של המצב הרפואי לצורך הצלת חיוו של המטופל.

 

המבוטחים לפי כיסוי זה אינם עומדים בפני בעיית ההמתנה כאשר הרופא הממיין אחראי לאבחון מהיר של החולה תוך שימוש בכל כלי הטכנולוגיה הקיימים לאור ניסיונו והתמחותו כאשר האבחון והמיון נעשים תחת קורת גג אחת.

 

מניסיון הסוכנות:

מספר מקרים בהם הומלץ למבוטח לעבור ניתוח ובאבחון המהיר המליצו שלא לנתח.

 

מבוטחת שסבלה מכאבים ששיבשו את שיגרת חייה במשך תקופה של שנתיים שנדרשה לצורך ברור בקופ"ח שלא צלח, הגיעה למרכז לאבחון מהיר והבעיה הרפואית ממנה סבלה אובחנה באופן מיידי.

 

ילד בן תשע שרופא בבית חולים המליץ על צילוםMRI  והתור נקבע לשלשה חודשים קדימה באבחון מהיר קיבל את התור לבדיקה באופן מיידי.

 

גיל כניסה מרבי: 76 שנים.

 
ביטוח

 

כל הזכויות שמורות