בס"ד

הלוגו של סוכנות הביטוח נגה

 

איור של גלולה עם כיתוב: תרופות בהתאמה אישית

סוכן הביטוח יצחק יעקב

C.L.U

פתרונות ביטוח בהתאמה אישית

 

 עזרא 11, בני ברק 51123 משרד: 074-7015070  נייד: 054-4433244  פקס: 03-6500549    yakov.insurance@gmail.com 

 
 
   דף הבית

 על הסוכנות

 צרו קשר
     
   

ביטוח מפני מחלות קשות

 

 אבחון מהיר

 תרופות בהתאמה

 בריאות

 סיעוד

 מחלות קשות 

 נסיעות לחו"ל

 אובדן כושר עבודה

 ביטוח חיים

להתאים ביטוח להוצאה בגין מחלה קשה

 

 

איור של פוליסה לביטוח מחלות קשותנוכח הסטטיסטיקה הקשה של שיעור התחלואה במחלות קשות, נודעת חשיבות רבה לכיסוי הביטוחי המאפשר למבוטח לרכוש סכום פיצוי מוסכם מראש בגובה בתשלום חד פעמי בגובה מאות אלפי שקלים במקרה של גילוי מחלה קשה, חלילה, כפי הגדרתה בפוליסה.

 

חברת הביטוח אינה בודקת את אופן השימוש של המבוטח בסכום הפיצוי שמתקבל לפי הפוליסה ובפועל רשאי המבוטח לעשות כראות עיניו בסכום הפיצוי שמתקבל לפי הפוליסה.

 

הביטוח זה נועד להעניק תמיכה כלכלית למבוטח ולבני משפחתו בזמן ההתמודדות עם מחלה קשה, כך שהחולה ובני משפחתו יוכלו להתרכז בהתמודדות עם המחלה הקשה מבלי שיהיה עליהם להתמודד במקביל גם עם הנטל הכלכלי הנובע מהמאבק במחלה הקשה.  

 

קיימות פוליסות לביטוח התמודדות עם מגוון מחלות ופוליסות ייעודיות להתמודדות מחלות הסרטן. מטבע הדברים, הפוליסות שכוללות מחלות נוספות, הן יקרות יותר מהפוליסות להתמודדות עם  מחלות הסרטן בלבד.

 

מדובר על ביטוח פשוט במהותו – פיצוי כספי מיידי ולכל מטרה במקרה של גילוי מחלת הסרטן או גם מחלות קשות נוספות לפי הגדרתן בפוליסה, כפי שנקבעו בהוראות חוזר של הפיקוח על הביטוח. כל הפוליסות אינן כוללות כיסוי ביטוחי למקרים הנחשבים כיום למקרים קלים יחסית של מחלת הסרטן או גם של המחלות הנוספות וזאת בשים לב, לעלותו הנמוכה יחסית של הביטוח העשויה להגיע לכדי עשרות שקלים בחודש בלבד.

 

עלות הביטוח נקבעת לפי גיל המבוטח, מין (הפרמיה לביטוח נשים יקרה יותר מאשר הפרמיה לביטוח גברים) ועישון או הימנעות מעישון של המבוטח.

 

גיל כניסה מרבי: 65 שנים.

 

ניסיון לקוחות: לקוח שקיבל שיק מחברת הביטוח ע"ס 112,000 ₪ לאחר גילוי מחלה קשה (שבעקבותיה עבר צנתור בלב).

 

מכתב תודה:

הנני מבוטח בנגה סוכנות לביטוח כ 20 שנה ביטוחי חיים, בריאות וסיעוד איציק המליץ לי לפני שנים להוסיף לביטוח חיים מחלות קשות לצערי לפני כשנה עברתי אירוע לבבי ושני צנתורים איציק ביקר אותי בבית החולים ומיד עם שחרורי הביתה הגיע לביקור בביתי ואמר שיש לי ביטוח למחלות קשות ולאחר כשבועיים הועבר לי סכום יפה לחשבון הבנק כ 120,000 ₪ מביטוח מחלות קשות ועוד כ 25,000 ₪ מביטוח בריאות. ברצוני לציין שהשרות היה מהיר וללא בירוקרטיה.

 

בברכה א. רוטמן

 
ביטוח

 

כל הזכויות שמורות