בס"ד

הלוגו של סוכנות הביטוח נגה

 

איור של גלולה עם כיתוב: תרופות בהתאמה אישית

סוכן הביטוח יצחק יעקב

C.L.U

פתרונות ביטוח בהתאמה אישית

 

 עזרא 11, בני ברק 51123 משרד: 074-7015070  נייד: 054-4433244  פקס: 03-6500549    yakov.insurance@gmail.com 

 
 
   דף הבית

 על הסוכנות

 צרו קשר
     
   

ביטוח סיעודי

 

 אבחון מהיר

 תרופות בהתאמה

 בריאות

 סיעוד

  מחלות קשות  

 נסיעות לחו"ל

 אובדן כושר עבודה

 ביטוח חיים

להתאים ביטוח להוצאות סיעוד

 

איור של פוליסה לביטוח סיעודיהצורך בביטוח סיעודי בחברה המודרנית עולה ביחס ישר לעלייה בתוחלת החיים בשעה שהטכנולוגיה והרפואה טרם מצאו מזור למחלות ולהידרדרות במצב הגופני הנלווים לתהליך ההזדקנות.

 

עלות הטיפול באוכלוסייה המבוגרת (הגיל השלישי והגיל הרביעי) עולה וטופחת במרוצת השנים ביחס ישר לעלייה בשכרם של העובדים הסיעודיים, עלות התרופות והוצאות האחזקה של החולה הסיעודי בבית או במוסד.

 

יש לשים לב, כי אדם עשוי להיקלע למצב סיעודי גם בגיל צעיר בשל מחלה או תאונה כאשר עלות האחזקה החודשית במוסד סיעודי ברמה גבוהה עשוי לנוע בין 16,000 ₪ לכ 25,000 ₪  לאדם אחד כאשר מחירי האשפוז הולכים ומתייקרים ביחס ישר לעלייה בביקוש.

 

המשמעות הכספית של הוצאה בסך 25,000 ₪ לחודש בעבור אשפוז במוסד של אדם בחדר ליחיד מגיעה להוצאה שנתית של 300,000 ₪.

 

הביטוח הסיעודי שנערך כיום באמצעות קופות החולים מקנה פתרון למשך תקופה שאינה עולה על חמש שנים בלבד בסכום פיצוי מרבי של עד  10,000 ₪ לחודש שניתנים כנגד חשבוניות כאשר המבוטח נמצא באשפוז.

 

הביטוח הסיעוד באמצעות קופות החולים ניתן לפי פרמיה שמשתנה בהתאם לגיל המבוטח במהלך תקופת הביטוח והוא אינו מאפשר צבירה של זכויות למבוטח בגין הפרמיה ששולמה על ידו במהלך שנות הביטוח בניגוד לביטוח הסיעודי הפרטי שנערך לפי פרמיה קבועה מראש בהתאם לגיל ההצטרפות של המבוטח וכולל ערכי סילוק, כך שאם מבוטח מפסיק מיוזמתו את תשלום הפרמיה, הרי שהשנים בהן שילם פרמיה מקנות לו צבירה של זכויות ומאפרות לו לקבל פיצוי יחסי לשנים בהן שילם בעבור הביטוח.

 

נכון להיום אחוז לא מבוטל (בין 9% עד 15%) מהחולים הסעודיים שורד מעבר לתקופה של חמש שנים ועלול להיחשף לסיכון כלכלי גבוה במיוחד לכן חשוב לרכוש פוליסה שנותנת מענה מעבר לחמש שנים (בניגוד לחמש השנים הראשונות שבהן ניתן לכמת את הסיכון, המגיע לסכום של כמיליון ₪, הרי שבמצב שבו תקופת הסיעוד עולה על חמש שנים במקרים של מחלות מסוג הדמנציה כגון אלצהיימר, לא ניתן לכמת הסיכון ועל כן מומלץ לגדר את הסיכון באמצעות רכישה של ביטוח פרטי המשלים את הביטוח במסגרת קופות החולים בתום חמש שנים ומקנה המשך לביטוח סיעוד למשך כל חיוו של המבוטח.

 

גיל כניסה מרבי: 80 שנים

 

 
ביטוח

 

כל הזכויות שמורות