בס"ד

הלוגו של סוכנות הביטוח נגה

 

איור של גלולה עם כיתוב: תרופות בהתאמה אישית

סוכן הביטוח יצחק יעקב

C.L.U

פתרונות ביטוח בהתאמה אישית

 

 עזרא 11, בני ברק 51123 משרד: 074-7015070  נייד: 054-4433244  פקס: 03-6500549    yakov.insurance@gmail.com 

 
 
   דף הבית

 על הסוכנות

 צרו קשר
     
   

תרופות בהתאמה אישית

 

 אבחון מהיר

 תרופות בהתאמה

 בריאות

 סיעוד

  מחלות קשות  

 נסיעות לחו"ל

 אובדן כושר עבודה

 ביטוח חיים

להתאים ביטוח לתרופה


ביטוח תרופות בהתאמה גנטית

 

איור פוליסה לביטוח תרופות בהתאמה אישיתביטוח תרופות בהתאמה גנטית הוא כיסוי חדשני המקנה פיצוי העשוי להגיע לכדי עשרות אלפי שקלים לחודש. ביטוח זה הפך לאחרונה להיות המרכיב המשמעותי ביותר בפוליסות בריאות.

 

כיסוי זה עשוי להתגלות כביטוח חיוני במקרה של גילוי מחלה קשה הדורשת ריפוי בעלות גבוהה והוא אינו נכלל באופן אוטומטי בפוליסה הסטנדרטית לביטוחי בריאות וגם אינו נכלל בכיסוי הבסיסי והכיסוי המשלים בביטוחי הבריאות של קופות החולים.

 

השימוש הגובר והולך בתרופות בהתאמה אישית גנטית נובע מההתפתחות המשמעותית שחלה בפרויקט מיפוי הגנום האנושי המאפשר יישום ברפואה מותאמת אישית על פי בדיקה גנטית ולא לפי סוג המחלה. טיפול כזה עשוי להוביל לדיכוי וריסון המחלה ואף לריפוי מלא של המחלה הקשה.

 

בתהליך הריפוי מתאימים את התרופה לפרופיל הגנטי של המטופל ושל הגידול. למעשה מדובר  על שינוי דרמטי ומהותי באופן הטפול במחלות קשות. חברות הביטוח התאימו עצמן למציאות החדשה ולאפשרויות הטיפול שנפתחו בפני המבוטחים לפני כשנה.

 

מניסיון הסוכנות שמתמחה בתחום ביטוח זה, ניתן להעיד על שני מבוטחים שאלמלא ביטוח זה, לא היה עולה בידם להשיג ולממן טיפול מציל חיים בתרופה המתאימה להם אישית בעלות של עשרות אלפי שקלים לחודש. תרופה שהשימוש בה שיפר באופן ניכר הן את מצבם הרפואי והן את איכות חייהם בתקווה שיביא גם לריפוי מלא של המחלה, בעזרת השם.

 

חשוב לציין שעלות הבדיקה הגנטית שיכולה להגיע לעשרות אלפי ₪  - ממומנת בביטוח התרופות בהתאמה אישית.

 

חלק מהחברות הביטוח מציעות מראש ביטוח בריאות שכולל בתוכו את מרכיב התרופות בהתאמה אישית גנטית בעוד שחברות ביטוח אחרות מציעות כיסוי זה כרובד נוסף לביטוח הבריאות הבסיסי. לכן חשוב לבדוק שרובד  זה כלול בפוליסה ואם לא יש לשדרגו על ידי סוכן הביטוח.

 

גיל כניסה מרבי: חלק מחברות הביטוח אינן מאפשרות רכישת הכיסוי לאחר גיל 70 בעוד חברות ביטוח אחרות מאפשרות את רכישת הביטוח עד גיל 85 שנים.

 

ניסיון הסוכנות: שני לקוחות של הסוכנות מקבלים מדי חודש בחודשו פיצוי בגין עלות התרופה בהתאמה אישית (כל אחד מהם מקבל מימון לעלות התרופה בסכומים המגיעים לכדי עשרות אלפי ₪ מדי חודש בחודשו).

 

מכתב תודה:


אנו מבקשים להודות על תרומתך בתהליך  רכישת ביטוח תרופות בהתאמה אישית וגנטית.

 

נבחנו  בעזרתך, הצעות של שתי חברות ביטוח ובסופו של התהליך נבחרה החברה שנתנה את התנאים הטובים ביותר עבורנו.

 

אנו מעריכים ומודים על מאמציך מול החברות כדי להגיע לתוצאות אופטימליות.

 

בברכה,

דורית ואלי שגיב פתח תקווה

העתק: ועד עמותת בוגרי לאומי

 

 
ביטוח

 

כל הזכויות שמורות